Co na nás říkají klienti?

20210909_211446_609

FIREMNÍ AKCE
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

V rámci oslav 30 let na trhu jsme si objednali služby Fotící bedýnky a rozhodně nelitujeme! Skvělý a snadný průběh, vše bez komplikací, fotky jsou super a pánové, kteří Fotící bedýnku obsluhovali, sršeli optimismem, byli usměvaví a vstřícní, a přivezli s sebou také parádní rekvizity! Rozhodně doporučujeme a těšíme se na další spolupráci!

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.s.r.o.

SMETANOVA LITOMYŠL
S FIRMOU SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

Už z e-mailové komunikace mi bylo jasné, že jsme si vybrali správně. Matěj je mladý sympatický muž a s takovými lidmi je radost spolupracovat.

Po celou dobu působení na akci byl velmi milý, vstřícný, ochotný a nápomocný. Jeho přítomnost si užívali všichni návštěvníci, kteří se přišli vyfotit – nešlo se neusmívat 🙂

Fotky byly velmi rychle k dispozici i pro větší skupinky, měl velké množství rekvizit, atd.

Určitě si Matěje pozveme i na naše další akce. Dle kolegů skvělá volba. Hodně štěstí a těšíme se na další spolupráci

Iva Voříšková
SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.

20200712_134910_405
20190608_084505_360

RODINNÝ DEN S KRONOSPANEM

FOTÍCÍ BEDÝNKA vnesla do našeho RODINNÉHO DNE něco nového, zajímavého, vtipného. Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro Fotící bedýnku v rámci naší rodinné akce KRONOSPAN a budeme rádi, když si na nás najde čas i při jiných příležitostech.

U Fotící bedýnky je velmi milá usměvavá obsluha, která nám zpříjemnila celý den.

Milada Bruer
KRONOSPAN ČR, spol. s.r.o.

LETNÍ ŠERPOVÁNÍ MATURANTŮ LITOMYŠL

Děkujeme nejen za výbornou a rychlou komunikaci přes email, ale hlavně ochotu, vstřícnost a nejmilejší obsluhu u samotného fotokoutku na naší akci. Fotky na místě byly vždy rychle vytisklé a krásné fotopozadí a spoustu rekvizit nechybělo!
Všem moc Fotící bedýnku s milou obsluhou doporučujeme 🙂

Tereza Kahounová
maturantka

20210625_192100_333
20210828_181057_988

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Moc děkujeme Matějovi za realizaci Fotící bedýnky na naší svatbě. My i svatební hosté jsme si to moc užili, fotky jsou krásné! Děkujeme

Tereza Michnová
spokojená nevěsta

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat, za účast na svatbě.
Bylo to naprosto úžasné. Všichni jsme si to užili i díky Vám.

Markéta a Pavel
šťastní novomanželé

Zábavný fotokoutek na svatbu - Fotící bedýnka

NJEVĚTŠÍ SLUČÁK OBCHODKY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Moc děkujeme za skvělou spolupráci, fotky i komunikaci! V budoucnu se těšíme na dalších akcích!

Filip Šustr
Filip production

20210924_180325_560
Hledáte svatební fotokoutek? Fotící bedýnka je tady!

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Ještě jednou Vám moc děkuji za super organizaci a hlavně super fotky z Fotící bedýnky. Byla to pro všechny zábava na celý večer a Všichni byli maximálně spokojení 🙂 

Michaela

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Doporučujeme všema! Perfektní usměvavá a příjemná obsluha. Kluci přijeli, sami nachystali, celý večer fotili, bavili lidi, uklidili … hlavně nám zařídili super knihu plnou fotek a vzkazů od svatebčanů. Všichni hosté měli radost z fotek, které si mohli hned vzít. Fotky vypadají skvěle, sluší to na nich fakt každému. Navíc všechny fotky poslali hned druhý den v odkazu. Fotící bedýnka zaručeně oživí každou akci! Za mě nejlepší svatební investice co se zábavy týče. Moc děkujeme!

Zuzana Matoušková
spokojená nevěsta

Hledáte fotokoutek svatba? Fotící bedýnka je zábavný svatební fotokoutek
20190512_163607_264

SLAVNOST KE DNI MATEK - BRNO

Od všech zúčastněných slýchám jen a jen superlativy na Vás a Fotící bedýnku.

Jste úžasně přátelští, pozitivní, kreativní, nekonfliktní, vysmátý prostě naprosto v pohodě a perfektně se s Vámi spolupracovalo. Rozhodně jakmile budeme pořádat další akci, ozveme se Vám, aby jste opět obohatil program a udělal radost jak návštěvníkům, tak organizátorům 🙂

Lada Ruibarová
Společenské centrum Karas – Brno Židenice

REPREZENTAČNÍ PLES SPMP TŘEBÍČ

Fotící bedýnka nám byla na ples doporučena Milanem Řezníčkem a byl to skvělý nápad. Matěj se svým kolegou přijeli včas a po menších komplikacích s prostorem, byl fotokoutek připraven a focení mohlo začít. Zástup čekajících před bedýnkou zvládli senzačně. Účastníci plesu si focení užili, někteří se i hodně nasmáli. Ještě jednou děkujeme Fotící bedýnce, že za námi dorazila a určitě s ní budeme počítat i v přístím roce.

Petra Skorocká
pořadatelka plesu

20190427_200841_227
20210827_220817_015

NAROZENINOVÁ OSLAVA

Spokojenost veliká. Obsluha ochotna a neskutečně milá. Děkujeme za vzpomínky!

Sylva Hodasová

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Moc děkujeme za zpestření svatebního dne právě Fotící bedýnkou.
Dle ohlasů si focení svatebčané moc užili a zároveň máme spoustu super fotek i rovnou ve svatební knize s přáními.

Doporučujeme na každou svatbu!

Veru a Tom
šťastní novomanželé

Fotokoutek na svatbě je ideální řešení jak zabavit svatební hosty

FARNÍ PLES V KŘIŽANOVĚ

Skvělé oživení našeho plesu. Profesionální komunikace s Matějem, který vždy vyšel vstříc a byl otevřený našim potřebám. Fotografie jsou po vytištění kvalitní a samozřejmě krásnou vzpomínkou na večer.
Fotící bedýnka u nás rozhodně nebyla naposledy a již teď víme, na koho se obrátit v případě dalších akcí a to nejen těch plesových. Kaťák Křižanov doporučuje pěti hvězdou!

Martina Mužátková
Kaťák Křižanov

AUTOCOLOR WATER BOULDER GAMES

Fotící bedýnka je skvělým partnerem pro každou společenskou akci a můžete se stoprocentně spolehnout, že doplní i uchová krásné chvíle a pohodovou atmosféru. Fotící bedýnku zveme na naše akce velmi rádi, protože jejich práce je vždy profesionální, komunikace jasná a rychlá a naši klienti se baví a svoji radost následně sdílí i s ostatními. Tímto velmi děkuji Matějovi Měrtlovi za partnerství na závodech, které pořádá spolek Lezu V Mezu!

Milan Salaš
Majitel lezecké stěny Lezu v Mezu

To musíme mít také!

Ozvěte se nám a my vám do několika hodin zašleme nabídku šitou na míru přímo vám.

PLES GVID 2019 BRNO

S Fotící bedýnkou byla skvělá spolupráce.
Pánové přijeli na čas, vše bylo, jak slíbili a byli s námi skoro až do konce akce.

I zástup čekajících před bedýnkou zvládli bravurně.

Určitě se na ně obrátíme příští rok.

Broňa Hynštová
Spolek rodičů GVID  

NAROZENINOVÁ OSLAVA

Děkujeme Fotící bedýnce za krásnou vzpomínku (Smilebook) na naši narozeninovou oslavu.

S panem Měrtlem jsme byli naprosto spokojeni, vše probíhalo dle plánu, oceňujeme především profesionalitu a hlavně to, jak s naprostým klidem a úsměvem na tváři zvládl práci a fotografování s davem malých netrpělivých dětí, které nebylo vždy jednoduché 🙂

Petra Havlíčková

DĚTSKÝ KARNEVAL
BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Děkujeme za skvělé zpestření našeho dětského karnevalu. Fotící bedýnka nezklamala – vstřícné a milé jednání, naprosto profesionální přístup… zkrátka vše tak, jak má být. A na druhé straně spokojený zákazník 🙂 Budeme se těšit zase někdy příště.

Věra Hanáková
Kulturní dům Bystřice nad Pernštejnem

DĚTSKÝ KARNEVAL KNĚŽICE

Fotící bedýnce dáváme palec nahoru! Dali jsem na doporučení a pana Měrtla s bedýnkou jsme pozvali na Dětský karneval v Kněžicích. Komunikace a domluva proběhla bez problému. Stejně dobře probíhala i její realizace na akci. Fotící bedýnka byla skvělým zpestřením karnevalu, pan Měrtl byl milý a profesionální. Účastníci byli spokojení a navíc si odnášeli skvělou vzpomínku na karneval. Děkujeme.

Gabriela Kalčíková
Mateřské centrum Koťata

reference-maturitni-ples-mer4-prumyslova-skola-trebic

MATURITNÍ PLES MER4
PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ

Klobouk dolů, kluci odvedli parádní práci.

Jakákoliv domluva proběhla bez sebemenšího problému a fotky dodali ve vysoké kvalitě téměř ihned po akci. Vše v hesle náš zákazník, náš pán. Můžeme jen doporučit.

MER4 SPŠT

FUNNY FEST 2018

Velké Meziříčí

S Matějem Měrtlem spolupracujeme již několik let v rámci různých aktivit. Před dvěma lety nám poprvé nabídl možnost umístit jeho nový projekt Fotící bedýnku na našem Funny Festu a od té doby se stala nedílnou součástí většiny našich akcí.

Matěj je vždy ochoten nám vyjít maximálně vstříc časově i místně. O vše se sám postará a my s účastníky akcí si můžeme užít spoustu legrace. Kromě toho, že se fotky poté objeví online a každý je může shlédnout, jak chce, je zde také možnost si fotky nechat vyvolat přímo na místě a odnést si tak krásný suvenýr.

Fotící bedýnku využijí vždy všichni – od nejmenších po nejstarší účastníky a jsou na ni skvělé ohlasy. My už se nyní těšíme na další akci a další společnou “bláznivou” fotku.

Mgr. Martina Horníčková, Dis.
Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Wellmez

20180810_194303_531_IMG_9851
20190302_164514_905

DĚTSKÝ KARNEVAL MRÁKOTÍN

Na doporučení jsme si pozvali pana Matěje Měrtla s jeho Fotící bedýnkou na dětský karneval, který každoročně pořádáme. Přijíždí k nám na karneval i mnoho dětí s rodiči ze širokého okolí.

Všichni byli překvapeni, co nového jsme pro ně připravili. Krátce po zahájení se už u fotokoutku vytvářela malá fronta. Více než sto zdařilých fotografií za dvě hodiny hovoří za vše. Většina dětí si odnášela krásnou barevnou fotografii jako vzpomínku na příjemně prožité odpoledne. S panem fotografem jsme se již dohodli i na další akci, kterou bude 20. ples městyse Mrákotín.

Rádi ho uvidíme v Mrákotíně i na dalších akcích.

Miroslav Požár
starosta městyse Mrákotín

NAROZENINOVÁ OSLAVA

Jedním slovem všechno úžasné!!!

Helena Engelhartová

20190330_170527_005
20190210_153243_515

DĚTSKÝ KARNEVAL VELKÁ LOSENICE

Tradiční dětský karneval pořádaný již roky základní školou se podařilo letos vylepšit poskytnutím nové služby. V přízemí byl zřízený fotokoutek. Zde měli malí, velcí, tlustí, štíhlí, mladí, staří možnost vybrat si doplňující rekvizitu a nechat se zvěčnit na foto.

Skutečnost, že si člověk odnese vytištěnou fotku s sebou domů si všichni moc pochvalovali. Každý tak měl možnost nechat si udělat obrázek na památku z karnevalu.

Přeji vám hodně úspěchu při rozjíždění bussinesu :-). Určitě vaše služby rádi znovu využijeme. Budeme se těšit za rok.

Mgr. Lucie Zezulová
ZŠ Velká Losenice

DĚTSKÝ KARNEVAL DOLNÍ CEREKEV

Fotící bedýnka je úžasný vynález, na karnevale měla obrovský úspěch. Matěj Měrtl je velice sympatický mladý muž a určitě využijeme jeho nabídky nového pozadí na příští karneval.

Moc rádi ho k nám zase pozveme. Budeme se těšit za rok.

Denisa Vodičková

20190216_135109_084
20180907_154335_540

FUNNY FEST 2018

Žďár nad Sázavou

Fotící bedýnku doporučují 3 ze 3 pracovnic Ponorky NZDM! A to uz něco znamená!

Mgr. Veronika Brychtová
Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Ponorka

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Naše ruce byly spjaty
na svatbě nás fotil Maty.
Smál se jako prasklej párek,
budku nám dal jako dárek.
My to měli za řízek,
vy mu dáte penízek.
Objektiv byl jako magnet,
přitahoval víc jak parket.
Nemohli jsme vybrat líp,
každý hned chtěl fotku mít.
Pak do fotoknihy nalepil,
vzkazem pro nás zpečetil.
Budku doporučíme bez diskuze,
především díky skvělé a milé obsluze.
Maty, tobě patří vřelé dík,
tři, dva, jedna, pozor… BLIK

 

Šťastní novomanželé Koukolovi

Svatební fotokoutek zábava pro novomanžele ale i svatební hosty
20190519_141631_997

MAŽORETKOVÁ SOUTĚŽ
O STŘEVÍČEK Z POHÁDKOVÉ TELČE

Skvělý nápad! Oživení naší soutěže. Netradiční focení v nádherném prostředí telečského náměstí.
Milý, trpělivý a prima fotograf. 

Renata Křížková
mažoretky Telč

Já vás žeru! To musíme mít také!

Super! Ozvěte se nám a my vám do několika hodin zašleme nabídku šitou na míru přímo vám.