Nezávazná poptávka

Chtěli byste Fotící bedýnku i na své akci? Ať už se jedná o svatbu, narozeninovou oslavu, firemní párty, maturitní ples, hudební festival či Vaši promo akci, takové srandy ve fotokoutku zažijete jedině s Fotící bedýnkou.

Neváhejte odeslat nezávaznou poptávku a my se vám do několika hodin ozveme s nabídkou šitou přímo pro Vás.

Stiskem tlačítka „Odeslat nezávaznou poptávku“ souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Ochranou osobních údajů.

Chtěli byste mít fotokoutek na své akci? Pojďme ho společně naplánovat.

Jak hodnotí fotokoutek naši klienti?

rejllu
rejllu
Fotící bedýnka byla ta nejlepší zábava, kterou jsme si mohli na svatbu pořídit. Díky koutku májí všichni hosté nezapomenutelný zážitek a okamžitou vzpomínku na doma. Vtipné rekvizity, poskytnuté přímo Fotící bedýnkou, vše jen potrhly. Obsluha fotokoutku byla po celou dobu nápomocná, velice milá a ochotná. Vše proběhlo dle domluvy.
Petr Barnat
Petr Barnat
Skvěle vybavený fotostánek, profesionální služba
Nikol
Nikol
Výborná zábava na svatbu! Profesionální přístup, co jsme si domluvili, tak to platilo. Obsluha foto koutku mimořádně ochotná a milá. Přidala bych ještě tabulky s nápisy, ale i bez nich to bylo perfektní.
Martina Pavolová
Martina Pavolová
Usměvavý, profesionální tým, který nám zajistil nezapomenutelné vzpomínky. Doporučuji všemi deseti.
Jana Lélyová
Jana Lélyová
Skvělá komunikace, milá a šikovná obsluha fotobedýnky. Všichni hosté narozeninové oslavy naprosto nadšení a spokojení. Moc děkujeme a určitě se nevidíme naposledy 👍.
Sandra Pašková
Sandra Pašková
Naprosto skvělá komunikace. Zkrátka profesionálové, kteří zařídí vzpomínky na nezapomenutelné chvíle přímo na míru. Děkujeme, Jeden svět Brno
Denisa Vodičková
Denisa Vodičková
Fotící bedýnku jsme využili na dětský karneval, bylo to super, příště se zase ozveme. Díky
Patricia Africa Navarro Barroso
Patricia Africa Navarro Barroso
Awesome service! The team is brilliant and the machine is perfect to fit in any space. I would choose them again for any other event!
MAE Tv
MAE Tv
Magdalena Nedomová
Magdalena Nedomová

© 2024 Fotící bedýnka – fotokoutek na každou správnou akci