AUDIO KNIHA HOSTŮ

Vaše nezapomenutelné události si zaslouží nezapomenutelné vzpomínky. Přinášíme vám unikátní způsob, jak si uchovat ty nejkrásnější okamžiky vašich životních událostí – prostřednictvím audio knihy hostů.

Zachyťte nezapomenutelné okamžiky vašich událostí pomocí naší unikátní služby – audio knihy hostů. S našim retro telefonem se sluchátkem umožníme vašim hostům, aby nahráli své vzkazy a my je sestříháme do nezapomenutelného zvukového souboru, který vám bude připomínat váš velký den, každým tónem a slovem. 

Prožijte své okamžiky znovu a znovu a uchovávejte je v nejvýraznější formě díky naší službě audio knihy hostů.

NEZAPOMENUTELNÉ VZPOMÍNKY

Audio kniha hostů vám umožní uchovat si nezapomenutelné vzpomínky z vaší události, které budete moci poslouchat kdykoliv a kdekoli.

ZAPOJENÍ HOSTŮ

S audio knihou hostů mohou hosté přispět k vaší události více interaktivně a osobně, než jen klasickými zprávami v knize hostů.

COOL STROJ

Audio kniha hostů je originální a neobvyklý způsob, jak si uchovat zprávy od hostů, který se bude lišit od tradičních vzkazů v knize hostů.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Stačí jen zvednout sluchátko a nahrát svou zprávu.

PRO STYDLÍNY

Audio knihy hostů jsou ideální pro všechny vaše hosty, včetně těch, kteří se třeba cítí nejistě před fotoaparátem. S audio knihami hostů si mohou hosté vychutnat svou roli na vaší události a přispět k ní svými zprávami, aniž by se museli obávat kamery nebo videa.

PROFESIONÁLNÍ SESTŘIH

Vaše nahrávky od hostů budou profesionálně sestříhané a upravené, aby vám poskytly nejlepší zvukový zážitek a nezapomenutelné okamžiky.

IDEÁLNÍ NA KAŽDÝ TYP AKCE

Audio kniha hostů je flexibilním řešením, které můžeme snadno přizpůsobit vašim potřebám. Můžete ji použít pro různé typy událostí, od svateb, narozeninové oslavy až po firemní promo akce.

MOŽNOST VLASTNÍ ÚVODNÍ ZNĚLKY

Nahrajte si vlastní úvodní znělku, která se přehraje po zvednutí sluchátka. Tato znělka umožňuje přidat do vaší události ještě více osobnosti a originality.

možnost nahrát vlastní úvodní znělku, která se přehraje po zvednutí sluchátka

svůj vzkaz nahráváte do sluchátka retro telefonu

Chtěli byste mít audio knihu hostů na své akci? Pojďme to společně naplánovat 👉🏻

AUDIO KNIHA HOSTŮ

1 200 Kč za celý víkend nebo na 3 dny v týdnu
  • neomezený počet zvukových záznamů během akce
  • možnost nahrát vlastní úvodní znělku
  • po akci vám dodáme sestříhaný zvukový soubor s nahrávkami od hostů
  • originální památka na celý život

K CENĚ ZAPŮJČENÍ

OVĚŘTE VOLNÝ TERMÍN AUDIO KNIHY HOSTŮ

Neváhejte odeslat nezávaznou poptávku na vámi žádaný termín, kdy byste si chtěli vypůjčit audio knihy hostů. My se Vám do několika hodin ozveme s nabídkou šitou přímo pro Vás.

Stiskem tlačítka „Odeslat nezávaznou poptávku“ souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Ochranou osobních údajů.

© 2024 Fotící bedýnka – Audio kniha hostů, nevšední zábava na každou akci