Často se nás ptáte

Hledáte odpovědi na otázky? Kolik prostoru zabere fotokoutek s Fotící bedýnkou, potřebuje vůbec fotokoutek elektřinu a co obsluha – je k tomu? Všechny odpovědi najdete přesně tady!

Fotokoutek Fotící bedýnka

Abychom mohli fotokoutek postavit, budeme potřebovat prostor 3×3 m, který musí být chráněn před deštěm a větrem (např. pomocí párty stanu o velikosti 3×3 m, pergoly …). Dále je nutné, aby byl fotokoutek umístěný na rovné ploše. Doporučujeme aby do fotokoutku nesvítilo slunce (zabrání se tím zhoršení kvality fotografií).

Budeme potřebovat i připojení k elektřině (230 V). Nejlépe, aby byla zásuvka do 10 metrů.

Ideální je připravit i stůl na rozložení rekvizit pro pohodlný výběr hosty.

A jako poslední budeme potřebovat jedno parkovací místo v blízko konání akce.

Abychom mohli fotokoutek postavit, potřebujeme připravit prostor 3×3 metry. Čím více prostoru, tím lépe.

Fotící bedýnka při okamžitém odesílání na e-mail a zpřístupnění QR kódu pro stažení fotografie potřebuje připojení k internetu. To ale řešit nemusíte. Pokud je v místě konání akce dostupný signál mobilního operátora, Fotící bedýnka využije svůj integrovaný modem s internetem.

Nebojte, máme je! Bez toho by nebyl pořádný fotokoutek. Společně s Fotící bedýnkou dovezeme i nejrůznější paruky, klobouky, brýle a vtipné hlášky, se kterými nuda určitě nebude.

Ano a ještě jednou ano! Pro každou akci tvoříme grafiku na míru. Grafiku můžeme sladit např. se svatebním oznámením nebo firemním brandem. Stačí když nám popíšete svoji představu a my už všechno zpracujeme.

Dokážeme. Stačí nám napsat vaši představu jak by mělo fotopozadí vypadat a rádi vám ho připravíme. Můžeme např. umístit na fotopozadí logo vaší firmy nebo ho tématicky sladit s celou akcí. Výroba fotopozadí na míru je zpoplatněna a více podrobností vám rádi řekneme.

Nenecháme vás v tom! Na vaši akci přijede zkušený a usměvavý tým, který se postará o hladký průběh a obsluhu celého fotokoutku. Vy se již nemusíte o nic starat a můžete si naplno užívat akci.

Na akci přijíždíme cca 30-60 minut před startem fotokoutku abychom všechno nachystali. Pokud budete chtít abychom na akci přijeli dříve, neváhejte nám to napsat a můžeme přijet i dříve před startem fotokoutku. Za dobu co budeme čekat vám naúčtujeme jen menší příplatek.

Náš outfit volíme dle typu akce nebo jak nám řeknete. Můžete nás vidět jak v obleku tak i ležérním tričku. Nemáme problém obléknout i promo trička vaší společnosti.

Ano je! Během akce tiskneme na vaše přání.

Může! Jen je potřeba zajistit prostor 3×3 m, který musí být chráněn před deštěm a větrem (např. pomocí párty stanu o velikosti 3×3 m, pergoly …). Počasí je nevyzpytatelné a Fotící bedýnka nemá ráda déšť.

Dále je nutné, aby byl fotokoutek umístěný na rovné ploše. Doporučujeme aby do fotokoutku nesvítilo slunce (zabrání se tím zhoršení kvality fotografií).

Určitě můžete. Stačí nám to říct a s focením budeme pokračovat. Focení nad domluvený rámec vám následně připočteme do závěrečného vyúčtování.

Rozhodně! Už během akce vám zpřístupníme LIVE fotogalerii, kde najdete své fotografie z fotokoutku. Hnedka druhý den vám také odkaz zašleme na e-mail.

Dokážeme! Celou naši nabídku doplňků najdete po vytvoření rezervace ve svém klientském portále, kde si můžete vše pohodlně přiobjednat a my Vámi vybrané doplňky přivezeme společně s fotokoutkem.

© 2024 Fotící bedýnka – fotokoutek na každou správnou akci