často se nás
ptáte ...

Hledáte odpovědi na otázky? Kolik prostoru zabere fotokoutek s Fotící bedýnkou, potřebuje vůbec fotokoutek elektřinu a co obsluha – je k tomu? Všechny odpovědi najdete přesně tady!

Kolik mám zajistit prostoru?

Abychom mohli fotokoutek postavit, potřebujeme připravit prostor 3×3 metry. Čím více prostoru, tím lépe.

Bez elektřiny to nepůjde

Bez štávy bohužel ani ránu. K fungování fotokoutku potřebujeme připojení
k elektřině – 230 V.

Spojení se světem

Fotící bedýnka při okamžitém odesílání na e-mail potřebuje připojení k internetu. To ale řešit nemusíte. Fotící bedýnka má svůj integrovaný modem s internetem.

Ano a ještě jednou ano! Pro každou akci tvoříme grafiku na míru. Grafiku můžeme sladit např. se svatebním oznámením nebo firemním brandem. Stačí když nám popíšete svoji představu a my už všechno zpracujeme.

Abychom mohli fotokoutek postavit, budeme potřebovat prostor 3×3 m, který musí být chráněn před deštěm a větrem (např. pomocí párty stanu o velikosti 3×3 m, pergoly …). Dále je nutné, aby byl fotokoutek umístěný na rovné ploše. Doporučujeme aby do fotokoutku nesvítilo slunce (zabrání se tím zhoršení kvality fotografií).

Budeme potřebovat i připojení k elektřině (230 V).

Ideální je připravit i stůl na rozložení rekvizit pro pohodlný výběr hosty.

Nebojte, máme je! Bez toho by nebyl pořádný fotokoutek. Společně s Fotící bedýnkou dovezeme i nejrůznější paruky, klobouky, brýle a vtipné hlášky, se kterými nuda určitě nebude.

Pokud budete mít zájem o vytvoření rekvizit na míru, dejte nám vědět a moc rádi vám je zpracujeme nebo dokoupíme. Na detailech se domluvíme.

Dokážeme. Stačí nám napsat vaši představu jak by mělo fotopozadí vypadat a rádi vám ho připravíme. Můžeme např. umístit na fotopozadí logo vaší firmy nebo ho tématicky sladit s celou akcí. Výroba fotopozadí na míru je zpoplatněna a více podrobností vám rádi řekneme.

Nenecháme vás v tom! Na vaši akci přijede zkušený a usměvavý tým, který se postará o hladký průběh a obsluhu celého fotokoutku. Vy se již nemusíte o nic starat a můžete si naplno užívat akci.

Na akci přijíždíme cca 30-60 minut před startem fotokoutku abychom všechno nachystali. Pokud budete chtít abychom na akci přijeli dříve, neváhejte nám to napsat a můžeme přijet i dříve před startem fotokoutku. Za dobu co budeme čekat vám naúčtujeme jen menší příplatek.

Náš outfit volíme dle typu akce nebo jak nám řeknete. Můžete nás vidět jak v obleku tak i ležérním tričku. Nemáme problém obléknout i promo trička vaší společnosti.

Ano je! Během akce tiskneme na vaše přání.

Může! Jen je potřeba zajistit prostor 3×3 m, který musí být chráněn před deštěm a větrem (např. pomocí párty stanu o velikosti 3×3 m, pergoly …). Počasí je nevyzpytatelné a Fotící bedýnka nemá ráda déšť.

Dále je nutné, aby byl fotokoutek umístěný na rovné ploše. Doporučujeme aby do fotokoutku nesvítilo slunce (zabrání se tím zhoršení kvality fotografií).

Určitě můžete. Stačí nám to říct a s focením budeme pokračovat. Focení nad domluvený rámec vám následně připočteme do závěrečného vyúčtování.

Určitě! Hned jak fotokoutek zabalíme, pospícháme na naši základnu, kde všechny vyfocené fotografie nahrajeme do online galerie na našem webu. Odkaz společně s heslem vám do druhého dne zašleme na e-mail.

Dokážeme! Celou naši nabídku doplňků najdete po vytvoření rezervace ve svém klientském portále, kde si můžete vše pohodlně přiobjednat a my Vámi vybrané doplňky přivezeme společně s fotokoutkem.

Pokud byste chtěli na naši nabídku doplňků do fotokoutku kouknout už nyní, stačí se kouknout na náš e-shop 👉🏻 www.panpapir.cz

© 2023 Fotící bedýnka – fotokoutek na každou správnou akci