6 tipů jak udělat skvělý svatební fotokoutek

Svatební fotokoutek na každou svatbu. Originální vzpomínky.

Svatební fotokoutek se stal v posledních letech oblíbenou součástí svatebních oslav. Nabízí skvělou možnost, jak si hosté i novomanželé užijí zábavu a zachytí originální vzpomínky na tento výjimečný den.

V tomto článku vám poradíme, jak na svatbě vytvořit zábavný a originální fotokoutek:

1. Vyberte si vhodné místo

Fotokoutek by měl být umístěn na klidném místě, kde se hosté budou moci v klidu vyfotit a pobavit. Ideální je prostor s dostatkem světla a poblíž tanečního parketu.

2. Vytvořte atraktivní pozadí

Pozadí fotokoutku by mělo být atraktivní a ladit s tématem svatby. Můžete využít barevnou stěnu, závěsy, girlandy, balónky nebo tematické dekorace. V rámci pronájmu fotokoutku Fotící bedýnky si jednoduše vyberete fotopozadí z naší široké nabídky, které se vám líbí nejvíce.

3. Připravte originální rekvizity

Rekvizity jsou to, co dělá fotky z fotokoutku zábavnými a originálními. Můžete si je vyrobit sami, zakoupit v obchodě nebo využít z naší nabídky, kterou v rámci fotokoutku dovezeme vždy s sebou. Mezi oblíbené rekvizity patří brýle, klobouky, paruky, cedule s vtipnými nápisy a různé doplňky jako fotoaparáty, meče, koruny, atd.

4. Bavte se s interaktivními prvky

Kromě klasického fotografování s rekvizitami si v našem fotokoutku užijí hosté i zábavu s interaktivními prvky. Nabízíme například tisk fotoproužků s více fotografiemi, které si hosté odnesou jako originální památku, nebo zábavné GIFy.

5. Vyberte si zábavné aktivity

Kromě fotografování můžete do fotokoutku zařadit i další zábavné aktivity, jako je psaní vzkazů novomanželům do fotoalba, kreslení do památkové knihy nebo skládání puzzle.

6. Sdílejte fotky online

Po skončení svatby sdílejte fotky z fotokoutku s vašimi hosty. S online galerií Fotící bedýnky je sdílení hračkou! Fotky se automaticky nahrávají do online galerie už během focení a hosté si je po zadání hesla mohou prohlédnout, stáhnout a sdílet na sociálních sítích.

Svatební fotokoutek s Fotící bedýnkou je:

  • Zábavný: široký výběr rekvizit a interaktivních prvků zaručeně rozesměje všechny vaše hosty.
  • Originální: díky široké nabídce fotopozadí a rekvizit si vytvoříte fotokoutek, který bude jedinečný a nezapomenutelný.
  • Bezstarostný: o přípravu fotokoutku, focení, fotopozadí, rekvizit a online galerie se postaráme my, takže si svatbu můžete užít bez stresu.

Tipy pro originální svatební fotokoutek:

  • Vyberte si téma, které bude ladit s vaší svatbou.
  • Vytvořte fotokoutek v retro stylu.
  • Zapojte do fotografování i domácí mazlíčky.
  • Uspořádejte foto-soutěž o nejzábavnější fotku.

Svatební fotokoutek je skvělý způsob, jak si užít zábavu a zachytit originální vzpomínky na váš velký den. S trochou kreativity a plánování můžete vytvořit fotokoutek, který bude zaručene bavit všechny vaše hosty.

Přejeme vám krásnou svatbu!

Podělte se o tuto inspiraci s ostatními:

Facebook
WhatsApp
Email
Pinterest
X
Threads

Chtěli byste mít fotokoutek na své akci? Pojďme ho společně naplánovat.

Získejte cenu fotokoutku

Neváhejte odeslat nezávaznou poptávku fotokoutku a my se Vám do několika hodin ozveme s nabídkou šitou přímo pro Vás.

Stiskem tlačítka „Odeslat nezávaznou poptávku“ souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s Ochranou osobních údajů.

© 2024 Fotící bedýnka – fotokoutek na každou správnou svatbu!